Slide BUDYNKI USŁUGOWE Jako M3System jesteśmy w stanie zaprojektowąć dla Ciebie
każdego rodzaju budynek usługowy taki jak np. pasaż
handlowy, sklep, czy tor do kręgli. Skontaktuj się z nami i
przedstaw swoje oczekiwania!
Slide TWÓJ MOBILNY TOR DO KRĘGLI Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Z przyjemnością zaprojektujemy
dla Ciebie np. mobilny tor do bowlingu, który będziesz mógł w prosty
sposób przetransportować w jakiekolwiek inne miejsce w kraju
i zagranicą!
Slide MODUŁOWE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO BIZNSU Prowadzisz salon kosmetyczny, gabinet masażu czy może
gabinet dentystyczny? Zobacz jakie wiele możliwości dają
Ci budynki modułowe!

BUDYNKI BIUROWE

Budując obiekty biurowe, zarówno instytucje państwowe jak i prywatni przedsiębiorcy najczęściej kierują się ekonomią. Nasza technologia pozwala na oszczędności już na etapie budowy i przede wszystkim w późniejszej eksploatacji budynku.

Projektując powierzchnie biurowe trzeba pamiętać o zapewnieniu komfortu i funkcjonalności dla przyszłych pracowników. Wybór technologii M3 System pozwala na stworzenie jasnych, przestrzennych pomieszczeń, w których zarówno zimą jak i latem utrzymamy idealną temperaturę przeznaczając na to minimalne nakłady finansowe. W tego rodzaju budownictwie istotną rolę odgrywa charakterystyczna dla naszego systemu możliwość łatwego i szybkiego powiększenia budynku oraz dowolna reorganizacja pomieszczeń w jego wnętrzu, poprzez zmianę układu ścian działowych. W tym przypadku świetnie też sprawdzą się nasze najnowsze modele domów składanych, które w każdej chwili można przewieźć w inne miejsce,

BUDYNKI HANDLOWE

Tego rodzaju budynki powinny mieć możliwość zmiany układu pomieszczeń w każdej chwili. Stosując technologię M3 System, można zmienić położenie każdej ściany działowej. Opracowaliśmy również modele budynków składanych, które w dowolnym momencie można przewieźć w inne miejsce.

Pozwala to przedsiębiorcą na łatwiejsze dostosowanie się do często zmieniającego się rynku. Każdy z naszych budynków posiada parametry domów energooszczędnych i szczelność na poziomie budownictwa pasywnego. Przekłada się to na niskie koszty utrzymania odpowiedniej temperatury wewnętrznej zarówno zimą i latem, a to z kolei prowadzi do niższych kosztów utrzymania biznesu. Dodatkowo obiekt handlowy powinien wyglądać ciekawie, aby przykuć oko potencjalnego klienta, a M3 System oferuje wyjątkowe i modernistyczne wizje zewnętrzne swoich budynków.

BUDYNKI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Decydując się na wybudowanie obiektu użyteczności publicznej kierujemy się jego niską ceną, ponadczasowym wyglądem, komfortem wewnątrz budynku i oczywiście odpowiednimi kosztami jego utrzymania. Wszystko to gwarantuje technologia M3 System.

Obiekty o parametrach budownictwa pasywnego zapewniają niskie koszty eksploatacji. Wysokość naszych budynków, odpowiednia ilość przeszkleń  oraz system rekuperacji pozwala uzyskać idealne warunki dla przebywających wewnątrz ludzi. Oferujemy budynki z dachem dwuspadowym oraz czterospadowym o szerokościach 6,6 m i 10,2 m oraz wysokościach odpowiednio 4,3 m i 5,9 m, gdzie dane moduły możemy łączyć ze sobą w jakikolwiek sposób.

   

BIURO
M3System Sp. z. o.o.
ul. Biznesowa 6
32-800 Brzesko

tel. (014) 68 61 590
fax. (014) 66 63 978
e-mail: biuro@m3system.pl
e-mail: biuro@m-3system.pl

Magdalena O’Halloran
+48 609 488 628
magdalena.ohalloran@m3system.pl

Bogusław Pacura
+48 603 449 628
boguslaw.pacura@m3system.pl